REGULAMIN POBYTU W DOMU NA ZIELONYM WZGÓRZU

Regulamin reguluje ogólne zasady pobytu Gości.

 1. Doba hotelowa rozpoczyna się od godz. 15:00 w dniu przyjazdu i trwa do 10:00 w dniu wyjazdu. Ewentualne zmiany godzin mogą wystąpić po wcześniejszym ustaleniu.
 2. Niezwłocznie po przyjeździe należy dokonać czynności meldunkowych.
 3. Wraz z opłatą za pobyt pobierana jest opłata klimatyczna zgodnie z obwiązującymi w Szczawnicy stawkami.
 4. Prosimy o przestrzeganie ciszy nocnej, która obowiązuje w godzinach od 23:00 do 7:00 tak aby nie zakłócać możliwości odpoczynku innym przebywającym w domu Gościom.
 5. W budynku obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu.
  Palenie dozwolone jest jedynie na zewnątrz budynku, w miejscu wyznaczonym – przy wejściach do domu.
 6. Wszystkie awarie i usterki należy zgłosić niezwłocznie po ich wystąpieniu lub stwierdzeniu właścicielowi osobiście lub telefonicznie.
 7. Obecność osób odwiedzających Gości powinna być zgłoszona właścicielowi. Nie może wystąpić jednak w godzinach od 22:00 do 8:00 rano. Za wszystkie ewentualne szkody, które powstaną z przyczyny osoby odwiedzającej odpowiedzialność spoczywa na Gościu Domu na Zielonym Wzgórzu.
 8. Goście otrzymują klucze od pokoju, który zostaje wynajęty tylko do ich dyspozycji, oraz od wejścia głównego. Gość zobowiązany jest każdorazowo zamykać drzwi wejściowe do domu.
 9. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione lub ich utratę.
 10. Podczas pobytu Gościa wynajęty pokój nie jest sprzątany przez obsługę. Sprzątanie może być dokonane po wcześniejszym ustaleniu z właścicielem.
 11. Goście zobowiązani są do zachowania czystości w częściach wspólnych a przede wszystkim w kuchni i pokoju zabaw.
 12. Miejsca postojowe nie są strzeżone i są bezpłatne.
 13. W Szczawnicy obowiązuje segregacja odpadów.
  Proszę o wyrzucanie śmieci do odpowiednich pojemników, które znajdują się w wiacie śmietnikowej. Segregacja obejmuje: plastik kolorowy, plastik przeźroczysty, szkło, puszki, metal, papier.
 14. Jeżeli regulamin jest naruszany przez Gości, szczególnie w pkt.3 i 6, właściciel ma prawo skrócić możliwość przebywania w Domu na Zielonym Wzgórzu.

Życzymy miłego pobytu i odpoczynku.